Uçak Kurye

26 Ekim 2017 No Comments by admin

Şehir dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için uçak kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 5 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Uçak Kargo Hizmetimizle bu süreyi sizin için 3 saate indiriyoruz.

Gönderilerinizin daha hızlı teslim edilebilmesi için gönderinizin hazır olacağı saatten en az 1-2 saat önce haber vermeniz organizasyonun daha sağlıklı olmasını sağlıycaktır.

Uçak kargo yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi güvenle taşımaktadır.

Uzman kadrosu ile size en yakın hizmet sağlayıcısıdır.

Size en ekonomik hizmeti verebilmemiz gönderinizin abatlarını ver kg ağırlığını müşteri temsilcimizle paylaşmanız gerekmektedir.Bu bilgiler size yardımcı olan görevlimizin size en ekonomik tutarı çıkarmasında rol sağlıycaktır.

Uçak kurye taşımacılığı özellikli bir taşımacılık türüdür. Uzun mesafeler arasında küçük hacimli ve kıymetli kargoların taşınmasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Uçak kargo taşımacılığının en büyük avantajı, süratli teslimat yapılmasıdır. Ancak birim taşıma maliyetleri diğer taşıma türlerine göre daha yüksek seviyededir. Çünkü müşteri istek ve ihtiyaçlarının değişmesi sonucunda gönderiler artık müşterinin kapısına kadar bırakılmaktadır. Sektöre hâkim olan bu yeni perspektif, lojistik firmaların müşterisine sunduğu hizmet çerçevesini de genişletmektedir.

No comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir