Gece Kurye

Gece Kurye hizmeti ile İstanbul il sınırları ve Kocaeli Gebze ilçesi içerisinde gönderilerinizi mesai saatleri dışında teslim alınır ve alıcıya teslimatı sağlanır. Gece Kurye hizmeti ile gönderileriniz mesai saatleri dışında bulunduğunuz adrese en yakın kuryemiz tarafından alınarak taşıması yapılır.

Gece Kurye Hizmeti

Akşam 18:00’dan sonra gönderilerinizin gönderimi için tercih edebileceğiniz bu hizmet ile sizin veya alıcının adresi hiç önemli değildir.

Gönderinin teslim alınacağı noktaya en yakın kuryemiz gönderiyi almak üzere adresinize gelip gönderinizi alıcıya teslim etmek üzere yola çıkar.

Gece kurye  ile siz değerli müşterilerimizin acil teslimat , ekspres motor kurye, ve vip motor kurye hizmetlerimizden faydalanmamız için  akşam saat 18:00 dan sonra sunulan bir hizmettir .

Gece motor kurye hizmetimiz siz zahmet etmeden bizi aradığınızda sizin yerinize yapacağımız acil kurye gönderilerinizi güvenli bir şekille yönlendireceğiniz adrese teslimat yaparız.

İstanbul içerisinde hangi bölgeden ararsanız ulaşacağınız gece kurye hizmeti ister yönlendireceğiniz adresten alıp size getiririz , ister sizin adresinizden alıp göndereceğiniz adrese teslimat yaparız.

Gece kuryeyi arayınız sizde  bu ayrıcalıklı hizmetten  yararlanın . Zaman çok önemlidir ,sizin gönderileriniz bizim için önemlidir.