Acil Kurye

Acil kurye hizmeti ekspres kurye gibi yine sadece sizin acil gönderiniz için hizmet edecektir.

Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş yapılmaz. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

Kuryemiz gönderinizi teslim ettiğinde size e-mail veya telefonla bilgi verilir. Acil ile normal kurye arasındaki fark nedir?

Acil moto kuryeler bilgili,becerili ve tecrübeli olduklarından daha hızlı olurlar ayrıca motorları bakımlı kendilerini kanıtlamış motor kuryelerden seçilirler aradaki fark budur.

Çok acil gönderilerinizde kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu hizmette size en yakın motorlu ekspres kurye ekiplerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramaksızın sizin belirttiğiniz adrese özel olarak hareket etmesi ile gerçekleşir.

Ekspres Kurye yine motorlu kurye ekiplerince gönderinizin masanızdan alınıp gideceği adrese acil olarak götürüldüğü 1,5 saat içerisinde tamamlanan gönderim şeklidir.

Bu gönderim tipinde standart teslimat süresi maksimum 1,5 saattir. (Yol ve hava şartlarına bağlı değişiklik gösterebilmektedir)